Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi vin me bashkëpunimBesa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor të titulluar “123”.

Kënga erdhi e publikuar me një videoklip mjaf interesant nga produksioni “Entermedia” dhe mori pëlqimin e menjëhershëm të publikut duke arritur një numër të madh klikimesh në vetëm pak orë, shkruan GazetaExpress.

Kledi Bahiti është kujdesur për muzikën, ndërsa teksti është i shkruar nga Flori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here