“E mrekullueshme Elvana, love “Dancig with the Stars”. Keshtu e ka komentuar performancen e koleges se saj kengetarja Besa Kokedhima.

Ne fakt mbremjen e pare te “Dancig with the Stars Albania 3″, Elvana ka mahnitur publikun me nje kercim tango, sebashku me partenerin e saj ne vallezim, Gert Vaso.

Duket qe ne naten e pare qe Elvana Gjata eshte favorite per cmimin e madh, i cili deri tani ka shkuar per dy meshkuj, Oni Pustina ne edicionin e pare dhe Enver Petrovci ne te dytin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here