Besa Kokëdhima bëhet ‘e hirtë’Besa Kokëdhima ka ndryshuar stilin e flokëve dhe këtë ndryshim e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Këngëtares i ka pëlqyer dukja e saj e re, saqë me krenari ka publikuar fotografi në Instagram dhe Facebook.

“Jam bërë gri”, ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here