Besa Gashi ka bërë të ditur se tashmë e ka gjetur dashurinë e jetës.

Miss Kosova 2006 tashmë një kohë ka qenë në lidhje me Albert Krasniqin, që përshkruhet si djalë ‘shumë tërheqës dhe simpatik’.

Por ajo ka treguar ‘fytyrën’ e tij vetëm ditë më parë, kur postoj në profilin e saj në Facebook fotografi ku shihej së bashku me të dashurin e saj. Besa e ka pohuar edhe në edicionin e djeshëm të së përditshmes Lajm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here