Ish-Miss Kosova, Besa Gashi vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer.

Ndonëse është bërë nënë, trupi i bukuroshes kosovare vazhdon të jetë në top formë,

Së fundmi, ish-missi ka treguar se ndodhet në pushime.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në llogarinë e saj në ‘Instagram’, Besa shfaqet me bikini ku po duket mjaftë seksi, shkruan Gazeta Express.

Rikujtojmë se modelja është e martuar me Albert Krasniqin, dhe së bashku kanë një vajzë, të quajtur Kjara. /GazetaExpress/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here