Besa Gashi kalon pushimet në Bogë të RugovësIsh miss Kosova Besa Gashi pas disa probleme në martesën e saj është e lumtur sërish.

Ajo me bashkëshortin dhe vajzën e saj po kaojnë pushimet dimërore.

Çifti ka zgjedhur Bogën e Rugovës për të kaluar këto pushime, dhe në fotot që kanë postuar në rrjetet sociale, ata shihen të lumtur si kurrë më parë.

Besa Gashi kalon pushimet në Bogë të Rugovës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here