Besa Gashi flet për herë të parë për burrin e saj që gjendet në burgIsh Miss Kosova, Besa Gashi ka reaguar për të parën herë që prej burri i saj Albert Krasniqi, gjendet në paraburgim në Lipjan.

Ky i fundit, u arrestua për shkak se u përfshi në përleshjen e reperëve të njohur Noizy dhe Cozman, që ndodhi ditë më parë në Prishtinë.

Bukuroshja kosovare ka publikuar një fotografi në Instagram, me të cilën ka dëshmuar se nuk e harron më të dashurin e saj, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

‘Veprat flasin më shumë se fjalët. Me të vërtetë na mungon’, ka shkruar Besa sipër fotos, ku shfaqet përkrah burrit dhe vazjës së tyre, Kjara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here