Tuna, Nora, Dafina e shumë e shumë të tjera vajza të muzikës tashmë e dimë që janë të dashuruara pas realizimit të fotove para pasqyrës.

Por, personazhi i radhës është këngëtarja Besa Kokëdhima, e cila si duket është infektuar edhe ajo dhe ka realizuar një foto me ‘Iphonin’ e saj para pasqyrës.

A ka dashur të tregojë se është veshur bukur, apo të konkurrojë vajzat e tjera, madje edhe meshkujt VIP, me foto të tilla, këtë ende nuk e dimë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here