I kemi parë shpesh së bashku jo vetëm në evente muzikore por edhe në foto të ndryshme. Bëhet fjalë për dy nga këngëtaret më në zë të skenës shqiptare, Elvana Gjata dhe Besa Kokëdhima.

Dy artistet duket se janë mikesha të ngushta dhe nuk lënë rast pa e shfaqur këtë miqësi të tyre. Por pa harruar edhe pamjen e tyre, e cila është gjithnjë perfekte dhe e kuruar.

Të dyja do të vijnë me projekte të reja muzikore, ndërkaq Elvana është nisur për një koncert muzikor në New York.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here