Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet me bukuroshen Valbona Selimllari, gazetarin sportiv Dritan Shakohoxha si dhe këngëtaren Rozana Radi.

Të gjithë këta personazhe të njohur janë mbledhur në një nga skuadrat e emisionit të moderatores Luana Vjollca, “Shiko kush luan”. Mesa duket Besi i ka ‘prishur’ pak surprizën Luanës./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here