Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur të humorit.

Besi dhe Xhensila kanë lajmëruar se së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Në një lidhej disa vjeçare ata me siguri do të sjellin në jetë dhe një bebi. Kjo ide të ngacmohet menjëherë sapo shikon Besin me mbesën e tij të vogël. Aktori ka publikuar në Instagramin e tij një Foto me vajzën e motrës së ti.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here