Bertina një nga ish-konkurrentet e Big Brother Albania, do të jetë në formë të mirë. Pas ndarjes nga ish i dashuri i saj, Erion Zeqiraj, një tjetër konkurrent i këtij reality show, Bertina është fotografuar në palestër, duke mbajtur trupin në formë.

Mesa duket bukuroshja nga Delvina, kërkon të jetë në formën e duhur, kur ajo të nis një lidhje të re.

Erioni dhe Bertina, i dhanë fund lidhjes dy vjeçare, një vit më parë.

Pas ndarjes, çifti nuk ka pranuar të prononcohet, dhe më e tërhequr duket se ka qenë Bertina.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here