Bertan Asllani prezanton të dashurën turke ,ja si duket ajoBertan Asllani ka kohë që është larguar nga muzika dhe karrieren e tij po e vazhdon në aktrim.

Këngëtari tani është pjesë e një seriali turk, ku mendohet se edhe e ka gjetur vajzën me të cilën duket se kanë filluar lidhjen, shkruan Magazina.al Hazal Senel, quhet e dashura turke e Bertanit me te cilën ndanë momente përmes fotografie në rrjetet sociale.

Bertan Asllani prezanton të dashurën turke ,ja si duket ajo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here