Jeta e dashurisë e Halle Berry po bëhet gjithnjë më e komplikuar! Sipas tabloidit amerikan National Enquirer, aktorja është duke u ndjekur nga dy meshkuj – babai i vajzës së saj, ish-të dashuri Gabriel Aubry dhe bashkëaktori i filmit “Dark Tide”, Olivier Martinez.

“Olivier është i paepur për t’u përpjekur të depërtojë në zemrën e saj. Halle vërtet e pëlqen Olivier, dhe ai është në shoqërim të saj shumicën e kohës.

Por Gabriel ka kuptuar se diçka po ndodh, dhe ai shpesh është në xhirime, duke u munduar t’i mbajë Halle dhe Olivier të ndarë. Halle nuk e di nëse të përpiqet me Gabriel ose të heqë dorë nga ai për Olivier, pasi ai është seksi, i mençur dhe i pjekur”, ka thënë burimi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here