Berisha bën xhiro buzë detit me atlete Nike dhe tuta Adidas Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, gjatë ditës së diel është shfaqur mjaft sportiv.Ai ka bërë shëtitjen e fundjavës pranë sarajeve të kunatit të tij në Gjirin e Lalzit, transmeton Mapo.

Atletet Nike të ish-kryeministrit me “amortizatorë” i kanë dhënë atij rehatinë e duhur.

“Sot paradite relaks! Gjatë një ecjeje të gjatë buzë detit!”, ka shkruar Berisha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here