anxhela-martini-sali-berisha-zone-e-lire-arian-caniIsh-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuari special i “Zonë e Lirë” në puntatën e fundit për vitin 2013. Ai foli lidhur me qeverinë e re, kryeministrin e ri, paketën e re fiskale si dhe për marrëdhëniet e Edi Ramës me FMN e shumë tema të tjera.

Por një moment kulminant i emisionit ishte edhe momenti i mbërritjes së modeles me famë botërore Angjela Martini, e cila që në hyrje u shpreh se ishte fanse e Sali Berishës.

Ndërkohë dje në rrjetin social Facebook, Berisha ka postuar edhe disa foto të bëra gjatë emisionit “Zonë e Lirë”.

Përveç fotove me moderatorin e emisionit Arian Çani, ish lideri demokrat i ka dhënë një rëndësi të veçantë edhe modeles shqiptare që jeton në SHBA Angjela Martini duke lënë këtë koment mbi foto: “Ne “Zonen e Lire” te Çanit me Angjela Martinin, diven qe ngriti ne kulm boteror bukurine shqiptare!”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here