Monica Bellucci i është bashkuar Scarlett Johansson dhe Felicity Jones si imazh i linjës kozmetike Dolce & Gabbanna.

47 vjeçarja reklamon në këtë fushatë buzëkuqin ndërsa sharmi dhe eleganca e saj nuk ka se si të mbeten pa vënë re.

Bellucci në fakt e famshme për format e saja pavarësisht moshës, ka pozuar edhe më parë për një koleksion veshjesh të markës Dolce & Gabbanna.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here