Bella Throne gati për plazh!Bukuroshja Bella Throne “pushtoi”, plazhin Joel Silver në Malibu të hënën.

Në ndejën e cila u bë për nderë të prodhuesve të Hollivudit, Ylli 17 vjeçar kishte veshur një fustan të bardhë transparent me të cilin i kishte mbuluar rrobat e banjos.

Në këtë ndejë morën pjesën edhe yje të tjera si Diane Kruger , Janar Jones dhe Chris Martin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here