Ajo është e njohur për paraqitjet e saj në pista të modës.

Dhe Bella Hadid e shndërroi edhe rrugën në pistë të mërkurën mbrëma në New York City, derisa doli për darkë.

Supermodelja 22 vjeçare dukej për mrekulli në një fustan të ngushtë, derisa ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here