Bella Hadid tregon linjat perfekte Modelja Bella Hadid është fotografuar me babain e saj Mohamed teksa po bënte pazarin në supermarket.

Me një veshje ngjyrë mishi dhe të ngjitur pas trupi, ajo ka treguar më së miri mbi linjat perfekte te saj si një modele.

Ajo ka treguar që di te jetë perfekte dhe terheqëse jo vetëm në pasarela, por dhe në jetën reale, duke vërtetuar që meriton vërtet kurorëzimin si modelja e vitit.

 Bella Hadid tregon linjat perfekte edhe në supermarket

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here