Bella Hadid pozon nudoModelja Bella Hadid ka pozuar tërësisht nudo për numrin e radhës të revistës “GQ” dhe ajo duket e mahnitshme.

19-vjeçarja tregoi trupin e saj të mrekullueshëm dhe as kësaj radhe ajo nuk zhgënjeu.

Shtrirë mbi një divan kadife, ajo hedh një vështrim të thellë nga kamera dhe kryqëzon krahët për të mbuluar gjoksin.

Bella Hadid pozon nudo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here