Bella Hadid me shoqet në BahamasBella Hadid postoi orët e fundit një seri fotosh të “nxehta” në Instagram.

Ajo shihet me bikini në plazhet e Bahamasit, aty ku ishte e ftuar për ditëlindjen e Kylie Jenner.

Një nga fotot që bie më shumë në sy është ajo ku Bella ka pozuar së bashku me Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin. Të treja vajzat i kanë treguar aparatit (ndoshta) pjesën e tyre më të bukur.

hida

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here