Është përfolur shumë për ndarjen mes këngëtarit The Weeknd dhe modeles Bella Hadid mirëpo deri më tani asnjëri nuk janë deklaruar në lidhje me këtë çështje.

Bukuroshes Hadid, pavarësisht të gjithave duket se po  i mungon shumë i dashuri i saj pasi është kapur në aeroplan derisa po udhëtonte për në Paris duke shikuar në telefonin e saj një foto që ata dy e kanë bërë duke u puthur, transmeton arbresh.info

Hadid po udhëtonte në aeroplan me koleget e saj po ashtu modele për të marrë pjesë në mbrëmjen e “Victoria’s Secret” të këtij viti.2 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here