selenaMë në fund edhe Selena Goomez ka thyer akullin duke iu bashkuar radhes së së vajzave të njohura të cilat pozojnë nudo.

Këngëtraja amerikane ka befasura të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit .

Një foto e tillë vjen një ditë pasi u shfaq duke u puthur në buzë me The Ëeeknd dhe pasi ishi i këtij të fundit, Bella Hadid, i bëri unfolloë në Instagram. Të jetë kjo një pozë që ta bëjë Bellan të ndjehet ziliqare?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here