bleindaTalentet e rinj kosovarë gjithandej botës po tregojnë vazhdimisht suksese në gara talentesh.

Belinda Iberhysaj, për të cilën kemi raportuar edhe më parë, ka kaluar edhe fazën e dytë (ringu), duke triumfuar përball belges, Louise Pasiris, transmeton Koha.

Ato kënduan në duet këngën “Resiste”, dhe Belinda vazhdoi garën, por me një trajner tjetër, Stanislas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here