Belen Rodriguez shfaqet nudo në vaskëBukuroshja argjentinase, Belen Rodriguez është imazhi i përzgjedhur për këpucët Trendy too shoes dhe në profilet e saj në rrjetet sociale ka publikuar disa fragmente të reklamës së saj.

Argjentinasja, e cial është beqare prej pak kohësh pas ndarjes me burrin Stefano De Martino, vazhdon të marrë kënaqësi nga puna e saj dhe nga programi i saj i ri televiziv, të cilin e drejton vetë në “Canale 5”, “Pequenos Gigantes”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here