Belen Rodriguez në poza hot me të dashurin e ri Po bëhet gjithnjë e më tepër serioze lidhja e Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone.

Showgirl argjentinas ka vendosur të ndjek të dashurin e tij deri në Katar, teksa është fotografuar në disa momente intime me Iannone.

E lumtur, e qeshur dhe në super formë Rodriguez po kalon disa moment të bukura në një shoqëri të mirë.

Belen Rodriguez në poza hot me të dashurin e ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here