Ylli i muzikës pop, Lady Gaga, do të jetë mysafire në një episod të serialit të animuar “The Simpsons”.

Krijuesja e hitit “Bad Romance” do të paraqitet në episodin e quajtur “Lisa Goes Gaga”, si trajnuese personale e Lisa Simpson.

Duke folur rreth kësaj, Gaga ka thënë se karakteret e “The Simpsons” janë bindës, të sinqertë, të egër dhe me humor. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here