Bëhet nënë deputetja Albulena Haxhiu Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu bëhet nënë.

Ajo në rrjetin social ka bërë të ditur së ka edhe një djalë, e të cilit i ka vënë emrin Tomorr.

Albulena ka edhe një fëmijë tjetër i cili po ashtu është djalë me emrin Mal, shkruan GazetaBlic.

Bëhet nënë deputetja Albulena Haxhiu

“Erdhi në jetë edhe anëtari më i ri, Tomorri ?
Falenderoj stafin e QKUK për ndihmën dhe kujdesin“, janë këto fjalët e deputetes plotë emocione.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here