Janë bërë bashkë këngëtari Hekuran Krasniqi, reperi Gold AG, dhe këngëtarja nga Shqipëria Poni, për të realizuar një këngë të përbashkët.

Gold AG ka bërë të ditur për “Kosova Sot” se kjo këngë do t’i këndohet Çamërisë, dhe Poni e ka mirëpritur këtë ide.

Kënga titullohet “Më prit Çamëri”, tekstin e të cilës e ka shkruar vetë reperi, ndërsa muzika është punuar nga Hekuran Krasniqi.

Kjo këngë pritet të shoqërohet edhe me videoklip, që do të punohet nga “Max Production”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here