Dy modelet e njohura shqiptare u bënë bashkë për pushime.

 Adrola Dushi dhe Kristina Baki kanë publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaqen bashkë.

Ato u fotografuan duke u relaksuar në anije, ndërsa të veshura në bikini shfaqën format perfekte trupore.

“Shoqja ime më e mirë është ajo që e nxjerr më të mirën time”, ka shkruar Adrola mbi foto.

Modelet pranuan pëlqime dhe komente të shumta pozitive nga ana e ndjekësve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here