Befason Valdrin Sahiti, publikon foto me të dashurën në shtratValdrin Sahiti, duke pasur parasysh se është njëri ndër personat që bën një punë madhështore, fotografitë që publikon janë veshjet e ndryshme që i ka dizajnuar.

Por me një foto të fundit ku shihet në shtrat me të dashurën e tij ka befasuar të gjithë, shkruan lajmi.net

Ai edhe më parë ka publikuar imazhe me femrën që ia ka rrëmbyer zemrën dhe kjo është normale, mirëpo nga shtrati konsiderohet të jetë diçka shumë private apo ndoshta ai mund të jetë shumë i afërt me ndjekësit e tij.

Fotografia është shpërndarë në pothuajse të gjitha mediat.

Befason Valdrin Sahiti, publikon foto me të dashurën në shtrat

Kujtojmë se Valdrini në lidhje tash e një kohë me një vajzë që quhet Edita Ramadani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here