Vajza e Albërije Hadërgjonaj po sjell album.

Siç ndodh rrallë herë me artistët tanë, Anxhelina Hadërgjonaj po sjell album.

Anxhelina Hadërgjonaj duket se e ka ndërmend të i rikthehet muzikës, me album dhe videoklipe.

Kështu ka bërë të ditur nëna e saj përmes Instagramit, Albërije Hadërgjonaj e cila ka shkruar se mezi pret që përfundojë lansimi i videoklipit dhe albumit të vajzës së saj.

Anxhelina duket se është e vendosur të ndjek rrugën e nënës së saj, atë të muzikës.

Albumi do të ketë titullin ‘No drama’ ndërsa është produksion i ‘Max Production’./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here