Këngëtarja e njohur më një zë të shkelqyeshëm Teuta Selimi, në rrjetin social Instagram ka një numër të madh të fotogafive nga më të ndryshmet

Në profilin e saj dhe në mesin e këtyre shumë fotografive ishte njëra që zgjoi kurreshtjen e shumë fansave të saj, shkruan GazetaBlic.

Fotografia që do të shihni më poshtë do të ju bëj të shikoni më mirë, pasi ajo pak vërehet se a është krejt nudo apo ka dicka të veshur!?16

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here