Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez ka befasuar më fotografinë që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar ‘toples’, por ajo që bie në sy ishte grimi i saj i tepërt, shkruan IndeksOnline.

Pro ajo që nuk mohohet është që Lopez posedon linja seksi dhe njihet ndër këngëtaret më zërin më të veçantë.

5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here