Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku duket se ka filluar ndejat në Kosovë, kjo pasi që shihet duke publikuar fotografi të ndryshme.

Poza e saj e fundit e publikuar duket së është organizuar në ndonjë dasmë apo aheng familjar, pasi Vlora duket e grimosur aq shumë dhe ka të veshur një fustan më ndryshe se zakonisht, shkruan GazetaBlic.com.

Kohëve të fundit ambasadorja ka zgjuar kureshtjen se mos ka diçka të re në jetën e saj private, ajo ka realizuar shumë fotografi me veshje të ndryshme, ka edhe nga ato që provokojnë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here