ritaËshtë njëra ndër vajzat e cila e ka bërë të gjithë kombin shqiptar të mburret me të, shkruan Kosovarja.

Është fjala për Rita Orën, këngëtarja me prejardhje nga qyteti i artit Prishtina. E cila ka vite që jeton jashtë Kosovës, por që asnjëherë nuk e ka mohuar prejardhjen e saj, madje ajo është ndër të rrallat që edhe përskaj famës që ka, kudo që paraqitet nuk nguron të tregoj se nga vjen. Është e suksesshme pa dyshim.

Rita Ora, e bukur, e talentuar, dhe shpesh herë vjen me ndryshime që asnjë këngëtare tjetër nuk guxon të ndryshoj sikurse ajo. Edhe foto e fundit që Rita e ka nda me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, na e sjell një Ritë shumë interesante dhe të bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here