Beckinsale është zgjedhur femra me seksi në botëRevista e njohur “Esquire” ka zgjedhura si femren me seksi në bote Kate Beckinsale.Ylli i kinemas sapo ka perfunduar xhirimet e “Everybody’s Fine” me Drew Barrymore dhe Robert De Niro qe do dale ne kinemate amerikane me 4 dhjetor.

Aktorja shprehet se “Ndihem me qesharake me kete titull qe me eshte dhene.Per arsyeje sepse jam 36 vjec dhe jame nena e nje vajze”, shprehet Kate Beckinsale.

Aktorja britanike shprehet se trupi i saj ka disa defekte si psh duart e medha etj.

“Jane te bukura sepse mund te kap shume gjera, madje ne filmat aksion mund te rezultojne shume efikase.

Keshtu ndodhi ne ‘Nothing But the Truth’ pasi ne nje cast u grinda me grushta”, shprehet Kate Beckinsale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here