Nuk është sekret që David Beckham është një familjar shumë i përkushtuar.Ai e gëzon çdo minutë që kalon me vajzën e tij biondinë, Harper dhe tre djemtë, Brooklyn, Romeo dhe Cruz.

Ish-futbollisti u fotografua duke luajtur me djalin e tij më të madh, 16-vjeçarin Brooklyn, dhe vajzën 4-vjeçe Harper pasi i kishte çuar ata për drekë në Kaliforni.Beckham i lumtur me fëmijët e tij

David, 40 vjeç, bënte shaka me djalin e tij, e vajza i ndiqte me vrap, teksa të tre drejtoheshin për te makina e tyre.

Beckham i lumtur me fëmijët e tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here