bekamVictoria Beckham e ka postuar në Instagram një fotografi të bashkëshortit të saj David Beckam, në të cilën ai shihet i shtrirë dhe duke fjetur brenda një aeroplani.

“Ka qenë një ditë e lodhshme për babin. Puthje nga Los Angeles me diell“, ka qenë përshkrimi që Victoria i ka bërë kësaj fotografie.

David është me fat pasi është aq i pasur sa këmbët mund t’ shtrijë aq sa të dojë edhe në aeroplan dhe fluturimin ta shfrytëzojë edhe për gjumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here