David dhe Victoria Beckham kanë përparuar në negociatat për blerjen e vilës italiane të George Clooneyt.

Futbollisti anglez dhe gruaja e tij, vitin që shkoi kanë kaluar disa ditë në vilën e aktorit në Laglio, ndërsa tani dëshirojnë ta blejnë pronën luksoze, pasi që Clooney ka vendosur ta shesë atë.

Gazetat italiane e citojnë mesfushorin e Mialanit të ketë thënë se është dashuruar me atë pronë, e cila ofron një ambient të qetë dhe është në afërsi të Milanos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here