Bebushat e Beatrix-itPostime e këngëtarëve në rrjete sociale janë të vazhdueshme. Edhe këngëtarja Beatrix Ramosaj është mjaft aktive me postimet e saj në Instagram.

Këtë herë ajo ka postuar një fotografi së bashku me një mike dhe Alban Ramosaj. “Bebushat e mi”, ka shkruar ajo sipër fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here