Bebe Rexha zbulon gjoksinKëngëtarja me famë botërore por me orgjinë shqiptare, Bebe Rexha shpesh herë di të jetë bëjë provokime dhe të jetë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë gjatë paraqitjes në mbrëmjen e Fashion Awards kishte veshur një fustan pa sytjena, shkruan Daily Star.

Këngëtarja 27 vjeçare kishte zbuluar krahët, derisa për një moment i zbulohet edhe gjoksi. Nuk dihet nëse ajo me qëllim ka provokuar me zbulimin e gjoksit apo i ka rënë pak rripi i fustanit padashje.

Bebe Rexha zbulon gjoksin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here