Bebe Rexha vjen në Tiranë me 9 shtatorBebe Rexha bën realitet ëndrrën e fansave në Shqipëri duke bërë zyrtare datën në të cilën do të zhvillojë koncertin në Tiranë. Më 9 shtator, në sheshin “Nënë Tereza” ajo do të performoje para publikut shqiptar.

Shqiptarja me famë botërore në koncertin e saj do të ketë të ftuar edhe Fatboy Slim dhe HONNE.

Ky është koncerti i parë i Bebe Rexha në trevat shqiptare dhe do jetë i hapur për çdo pjesëmarrës pasi hyrja do të jetë falas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here