Bebe Rexha vjen me këngën e re ''That’s How You Know”Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare, pas superhitit “Hey Mama”, një bashkëpunim mes David Guetta, Nicki Minaj, Afrojack e sjell një tjetër projekt muzikor, të realizuar sërish me emra të njohur të muzikës botërore.

Mban titullin “That’s How You Know” dhe ka bërë bashkë dyshen norvegjeze Nico & Vinz, reperin amerikan Kid Ink, si dhe këngëtaren 25 – vjeçare, me famë botërore, Bebe Rexha.

Kënga sapo është publikuar në versionin e saj audio, ndërsa pritet që shumë shpejt të shoqërohet edhe me një videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here