Bebe Rexha , tregon me kë shkon në krevat Këngëtarja me prejardhje shqiptare, por me një famë botërore, Bebe Rexha jo rrallë befason me disa foto me një stil krejt ndryshe. Por, kësaj radhe ajo ka goditur me diçka më të “rëndë”, shkruan Indeksonline.

Bebe ka publikuar një foto me Nick Jonas, dhe duke treguar se shkon në krevat me atë, ka përdorur edhe një fjalë banale.
“Unë q*** me këtë tipin”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e fotos në gjuhën angleze, transmeton Indeksonline.

Nuk e dimë nëse ajo e ka bërë këtë për të marrë vëmendje, apo e ka përnjëmend atë çka ka shkruar me atë fjalë aq të “fuqishme”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here