Bebe Rexha së shpejti vjen në KosovëKantautorja shqiptare Bebe Rexha, e cila po gëzon një famë botërore krahas yjeve si Dua Lipa e Rita Ora, do të jetë së shpejti në Kosovë.

E pyetur nga një adhuruese nëpërmes rrjetit social Twitter, Rexha ka konfirmuar se planifikon të vijë në Kosovë gjatë shtatorit.

Ajo njihet më së shumti për bashkëpunimet me Eminemin e Rihannën dhe këngën e famshme “No Broken Hearts”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here