Ka vazhduar komunikimi përmes rrjeteve sociale mes Bebe Rexhës dhe Flori Mumajesit.

Para pak ditësh, këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha përmes një postimi në

Twitter ka bërë një kërkesë interesante për burrin e saj të ardhshëm. “Për burrin tim të ardhshëm: Eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua”, ka shkruar këngëtarja.

Kantautori i njohur shqiptar, Flori Mumajesi lidhur më këtë i ka shkruar Bebe Rexhës privatisht në Instagram. 

“Tak tak… Hape deren, jam une Burri. Me shpejt se kaq nuk vija dot”, teksa këngëtarja e ka hapur mesazhin e Florit, mirëpo ka preferuar që mos t’ia kthejë. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/bebe-rexha-reagon-per-propozimit-te-florit-per-martes-612635/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here