Bebe RexhaKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha po shijon kohën në rivierën luksoze të Dubait.

Ajo pas një dasme shqiptare ku u shfaq mjaft seksi në një fustan atraktiv ka fluturuar nga Londra për në Dubai.

Dhe për këtë ajo ka shprehur ngazëllimin, e sidomos ka shprehur entuziamin për të drejtuar një deve.

Bebe Rexha ka pasur sukses të jashtëzakonshëm së fundmi sidomos me hitin “I got You”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here