Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila vetëm pak kohë më parë ka realizuar një koncert në Tiranë, e tregon gjithnjë anën e saj patriotike.

Këtë herë Bebe ka publikuar video nga turet dhe koncertet e saj në rrjete sociale, ku nuk mund të rrinte pa fokusuar një detaj që kishte me vete, pikërisht flamurin shqiptar. 8 9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here